| Ruxdamonandra a întrebat:

Bunawinking imi place de un baiat si el stie asta... Si imi repeta mereu ca nu ma place. Cu toate astea se uota la mine in timpul orelor si imi zambeste mereu, vrea sa mearga cu mine acasa in loc sa mearga cu baietii... Eu una nu stiu ce sa cred. Voi ce parere aveti? Ma place sau nu? Ce are trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El stie ce doreste si probabil ca acasa la el nu se poate. Tu nu cred ca esti in situatia de a face ceea ce iti place. Trebuie sa mai astepti.

| ktlina a răspuns:

Pfffff....noi de unde sa stim ca nu traim cu voi acolo. ce intrebre tampitalaughing

| AaliNuSh a răspuns:

Depinde. cati ani ai? poate el vrea sa ascunda faptul ca si el te place.dar chestiile astea sunt copilarii.straight face. adica de ce ti-ar zambi si ar vrea sa te duca acasa daca nu te place? serios? cel mai corect e sa vb cu el fata in fata sa vezi care e treabawinking