| Alexandra2596 a întrebat:

Mie imi place de un baiat si el stie acest lucru dar din auzite, eu nu i.am spus niciodata treaba asta! dar cu toate asta cu mine se poarta uneori frumos si imi da semne ca ma place alteori ma ignora. Dar intr-o seara am fost la disco si a venit si el.si mai tot timpul s. a uitat la mine, m. a si luat la dans, am sansat pe 2 melodii iar dupa aia nu a mai dansat cu nici o fata. Cred ca daca l-as intreba daca ma place ar zice ca nu... ce sa cred ca ii place de mine sau ce? Dar mie imi place mult de el! va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| AdySmekeruXXX a răspuns:

Intreaba-l nu pierzi nimic si confirmai chiar tu ca il placi. Daca nu vrei sa-l intrebi pe el, incearca la prieteni deai lui.