| beautfydenise a întrebat:

Buna TPU.deci din vara am inceput sa vb cu un baiat si apoi am avut o relatie dar retrasa ne intalneam doar p ascuns ca asa a vrut el, el e mai mare ca mine si nu vine acasa in timpul scolii doar in vacante si cand e la scoala nu tinem legatura da nu stiu cum e el nu-i ca ceilalti baieti e mai altfel mai rusinos nu vb, de craciun ne-am intalnit in disco si era cu prietenii lui si eu tot am dansat cu prietenii lui si am vazut ca tot se uita la mine si s-a enervat si a luat o fata la dans si tot se uita la mine si le zicea la pritenii lui ca ma iubeste sa ma duc pana la el si nu am vrut...acum intr-o seara m-a sunat sa ies afara si nu am vrut am bagat tot felul de motive si acum ne-am intalnit in disco si tot se uita la mine si apoi numa ca am vazut ca era cu una si se saruta cu ea si a stat cu ea si venea cu ea acol langa mine si se uita la mine. el nu stiu numa cand e ametit e indraznet si asa si nu pot vb asa cu el sa ii zic tot ce am de zis ca mi-e rusine. ce sa fac acum ca tin foarte mult la el? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| ByAnKa_8647 a răspuns:

Eu cred ca daca nu a avut tupeul sa spuna ca sunteti impreuna inseamna ca nu a tinut indeajuns la tine si nu merita sa mai stai cu el... daca el ti-a facut in ciuda cu alta asa fa si tu...