| DanielMoldoveanu2k18 a întrebat:

Deci. aseara am avut agapa de sfarsit de a 8-a. am dansat dar a venit timpul cuncursului de dans laughing am dansat cu o fata pe care nu o cunosteam asa de bine. n-am casigat dar am dasat toata seara. si la un momendat am pupat-o p[e obraz si ea la fel... am luat-o in barte si asta s-a repetat de multe ori. intrebare este cum sa aflu daca ma place.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum afli dacă te place? Serios?
Tocmai ai spus că tipa te-a pupat şi îmbrăţişat în repetate rânduri. E penibil de evident că te place.
P.S: Îmi pare rău că ai pierdut "cuncursul".