| anonim_4396 a întrebat:

Am fost odata la o petrecere. am dansat apoi un baiat dragut a venit la mine sa dansam. am dansat ce am dansat apoi eu m-am dus sa dansez cu fetele dar el tot insista, se baga in grup si facea cum facea si ma lua la dans cu el. dupa ce am dansat mai multe melodii si nu stiu cum s-a intamplat dar ne-am sarutat. prietena mea cea mai buna era si ea cu prietenul ei, iar cand m-a vazut cu tipul asta m-a facut sa rad si nu m-am putut abtine asa ca i-am zis sa ma scuze cateva momente si am iesit afara. cand m-am intors nu am mai dansat cu el, nu s-a mai dat pe langa mine si nu am mai vorbit in seara aia. pe mess am mai vorbit dar nu a zis nimeni nimic de seara aia. trebuie sa mentionez ca era si putin bautlaughing) ce sa cred acum?"

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil a fost ceva de moment si iesirea ta l-a facut sa isi schimbe tinta sau pur si simplu sa renunte la idee.

| HBK a răspuns:

Poate ocazional a trecut si pe la tine fara nicio intentie serioasa, doar asa de distractie.

| Anecherry a răspuns:

Poate a vrut doar sa se distreze, si nu a vrut sa-ti dea sperante dupa. si oricum vazand cum te-ai comportat si tu e clar ca nu i-a stat capul la nimic serios.

| dydy22 a răspuns:

Daca era baut este clar poate nu mai tine minte ce a facut sau poate dupa bautura si-a dat seama ca a gresit ce a facut

| Rose_2860 a răspuns:

Nu trebuie sa iei nici tu asa in serios ce s-a intamplat si daca era putin baut, e clar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era un party... el era singur... tu singura...

| alexandrucomsa a răspuns:

Pai de obicei baietii mai rasfatati sau care n-au ce face procedeaza asa.si daca nu a mentionat nimic de seara aia ori inseamna ca doar a vrut sa se distreze ori ca te place, mai departe trebuie sa afli singura...