| anonim_4396 a întrebat:

Am fost odata la o petrecere. am dansat. apoi un baiat dragut a venit la mine sa dansam. am dansat ce am dansat apoi eu m-am dus sa dansez cu fetele dar el tot insista, se baga in grup si facea cum facea si ma lua la dans cu el... dupa ce am dansat mai multe melodii si nu stiu cum s-a intamplat dar ne-am sarutat...prietena mea cea mai buna era si ea cu prietenul ei, iar cand m-a vazut cu tipul asta m-a facut sa rad. nu m-am putut abtine asa ca i-am zis sa ma scuze cateva momente si am iesit afara, iar cand m-am intors nu am mai dansat cu el, nu s-a mai dat pe langa mine si nu am mai vorbit in seara aia. pe mess am mai vorbit dar nu a zis nimeni nimic de seara aia. trebuie sa mentionez ca era si putin bautlaughing)ce sa cred acum?"

1 răspuns:
| Pupily92 a răspuns:

Poate voia sa te agate.se simtea atras de tine si poate avrut vreo combinatie ceva... smug kiss posibil sa nu mai fi adus vorba de acea faza din cauza ca poate sa simtit prost ca i-ai ras in fata. o fi crezut ca a gresit cu ceva... de ce nu-i amintesti tu?smug devil kiss