| BBAlyss a întrebat:

Buna

Mie imi place foarte mult, si de foarte mult timp de un baiat care sta cu mine in cartier, la doar in bloc distanta (plus inca alte coincidente), dar totusi nu ne cunoastem.Il am la prieteni pe facebook, iar astazi a intrat in vb cu mine si m-a rugat sa ii dau like la o poza, si a spus ca o sa imi dea si el inapoi.
Eu i-am dat like lui, dar el nu mi-a dat mie.

Ideea e ca pe mine nu ma intereseaza foarte mult faza cu like-urile pe fb, dar as vrea sa imi spuneti voi dc nu mi-a dat si el inapoi, pentru ca totusi mi-ar fi placut sa fi avut like-uri la poze de la el

Sper ca ma puteti ajuta cu un raspuns!

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Doamne Maica prea sfanta nascatoare de Dumnezeu de unde dracu vrei sa stim noi de ce nu ti-a dat like la poza? Il durea in cot, era ranit de asta nu ti-a dat

| tabittha a răspuns:

Nimeni nu-i obligat sa dea like daca nu vrea la niste poze, iar chestiile astea gen da-mi like ca sa-ti dau si eu, sunt complet prostesti. In fine ai putea lasa un comment sub poza la care ai lasat like-ul. Asa va reactiona poate cumva si vei putea vb cu el.

| iraida84 a răspuns:

Buna.faza e ca sigur nu a avut timp,poate nu a stat pe fb,din mom ce a zis ca-ti da, inseamna ca trebuie sa ai rabdare, cu siguratnta daca ii place de tine iti va da.si eu in locul tau i-as spune verde in fata, adica l-as invita la o plimbare pe mall sau la un suc si i-as explica cum stau lucrurile si ce simti u pentru el.si mai ceva daca iti e rusine nu rezolvi nimic.cu tupeu ca nici ei (baietii)nu-s mai breji.bafta multa

| RzzV a răspuns:

Ca nu ai poze faine care merita like