| Nume_Fara_1995_XMF1 a întrebat:

Mie imi place mult de un baiat, care e foarte timid. Am vorbit cu el prin mesaje si mi-am facut curaj sa-i spun ca-l plac, el mi-a zis ca si el tot ma place mult...Dar apoi a zis ca vrea sa ma mai cunoasca (eu nu i-am zis ca-l plac pentru ca eram disperata sa fiu cu el etc. I-am zis asta pentru ca voiam sa vad daca simte la fel sau nu, ca sa nu-mi fac iluzii ).
Chestia e ca dupa vreo doua saptamani el tot incepea sa-mi spuna "ubi" "puiu meu" si l-am intrebat de ce imi zice asa iar el a zis pentru ca ma place!
Dar acum sunt confuza pentru ca nu ma deranza asa tare ca-mi zice asa dar adica putea sa vb. cu mine prin mesaje dar cand ne intalneam nici macar "Buna " nu-mi zicea sad.
Va rog un sfat in legatura cu ce-as putea sa fac. sad

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se foloseste si el de mici minciunele pe care fetele si le doresc sa le auda.

| Andreea22X a răspuns:

Sau il poti intreba pe el..de ce atunci cand te vede nu vorbeste cu tine? happy

| Descend a răspuns:

In primul rand e un fraier, in al2-lea rand spune-i ce simti, baga-l tu in seama! Funda!

| Nume_Fara_1995_XMF1 explică (pentru Descend):

I-am spus ca-l plac si el a zis ca simte la fel, dar cand ne intalnim nu-mi zice nimic ma ignora... sad