| ღBiancaღ a întrebat:

Buna mie imi place un baiat cred ca si lui ii place de mine am fost in excursie cu clasa am urcat undeva cu ghiozdanul in spate si nu ma puteam sa sar de acolo asa ca m-am gandit sa arunc ghiozdanul am intrebat cine il prinde el a spus ca il prinde (ghiozdanul era fff usor avea in el un sandvis si o sticla de apa goala)la scoala intre mine si el e un baiat si o fata iar cand mai avem timp si nu scriem el se uita la mine si eu la el daca nu stiu la test un exercitiu mil da el sa il copy iar iarna asta la noi la scoala toate fetele trebuie sa dea o tranta in zapada iar eu ma plimbam pe acolo si el m-a chemat sa ma bata cu bulgari iar la ora de calculatoare ma cretem(injuram)cu cel mai bun prieten al lui iar el m-a vazut si s-a pus langa mine si a inceput sa il injure credeti ca lui ii place de mine sa ma face sa cred si nu e adevarat?

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

De ce te mai indoiesti de sentimentele lui? Oare de cate dovezi mai ai nevoie ca sa vezi ca acest baiat chiar te place?
Daca te mai gandesti mult, s-ar putea sa-ti para rau, s-ar putea ca el sa gaseasca alta fata care nu este asa de suspicioasa ca tine.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Incearca sa te apropii si mai mult de el si sa il faci pe el singur sa iti spuna ca te place. happy

| Silviu591 a răspuns:

Scuze, mi-am pierdut interesul de la "un sandwich si o sticla de apa goala"

| Lovelymylove a răspuns:

Oare cum.E posibil sa ii placa