| Myrunyka a întrebat:

Am si eu o problema. La inceputul anului am fost intr-o excursie cu scoala. Acolo m-am cunoscut cu un baiat cu un an mai mare ca mine. In excursie am vorbit. Acum a inceput sa-mi placa de el. Cred ca este impreuna cu cea mai populara fata din scoala. A inceput sa-mi dea like si sa ma ciupeasca pe facebook. Credeti ca ma place? Oare am sanse cu el?

3 răspunsuri:
| alealexuta a răspuns:

De ce nu...Iti place.zii daca refuza..aratai ca nu it pasalaughing

| byachocolate a răspuns:

Pai nu stiu ...cati ani ai? pai incearca sa fi tu cea reala si incearca sa deschizi subiecte pe care el le adora nu fi prea insistenta pentru ca se va plictisi de tine dar nici prea nepasatoare si in primul rand nu te oferi pe tava incearca sa l faci sa te abordeze el

| euu14 a răspuns:

De ce nu...
vb k el un timp mai indelugat ca sa va cunoasteti mai bine sh dupa o sa fac tu/el primul pas sh atunci o sa-ti dai seama