| emmma a întrebat:

ne-am cunoscut la o petrecere. pentru el am renuntat la viitorul meu prieten. m-am sarutat cu el, am stat cu el in seara aia. Dupa ce m-am dus acasa m-a sunat, am vorbit iar de atunci nu mai m-a sunat nu nimic. Iar acum am aflat ca avea prietena, dar mie imi spusese toti prietenii lui ca nu are! spuneti-mi ce sa mai fac? sa mai il sun eu? Sau sa las totul asa?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

S-a folosit de tine! Nu il mai cauta. Daca era interesat de tine te cauta el. Nu te mai gandi la el si data viitoare incearca sa nu mai acorzi atata importanta persoanelor pe care nu le cunosti si despre care nu sti nimic.

6 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Prietenii lui il ascund. Mai intai verifica daca aceea persoana care ti-a spus ca mai are o prietena este de incredere. Apoi urmatorul pas este sa iei legatura cu el si sa i explici ca ai aflat si sa il intrebi de ce nu te-a mai sunat. Acum totul depinde de tine cum judeci lucrurile. In contunuare faci cum crezi. Bafta.

Fundita?

| FucktheSystem a răspuns:

Încearcă să îl suni, adică numai așa poți să aflii sigur dacă are iubită și să lămurești cu el cum stau lucrurile.

| Phutui a răspuns:

Ai fost o "ceva" pentru o searawinking! ai fost ca o pereche de soseste, te-a folosit si te-a aruncat! treci peste asta, si mergi in continuare cu viitorul tau prietenwinking

| raluca18 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi bine sa te lamuresti tu pe tine caci din vorbele altora...sa te duci sa il intrebi personal sa vezi daca are prietena si daca simte ceva pentru tine... apoi daca el nu te mai cauta ar fi bine sa lasi totul asa.succes

| Ezzio a răspuns:

Nu mai zic nmk.Eu cred ca tea folosit Emmma, daca avea prietena ai fost o aventura pentru el.Si prieteni lui lau acoperit. Oriunde te duci Sti ca n-ai cum sa fugi de Tot ce vezi in jurul tau Fi linistit putea fi mult mai Rau!

| Mihai19MaxX a răspuns:

Vroia sa faca sex cu tine.alta intrebare?