| emmma a întrebat:

ne-am cunoscut la o petrecere. pentru el am renuntat la viitorul meu prieten. m-am sarutat cu el, am stat cu el in seara aia. Dupa ce m-am dus acasa m-a sunat, am vorbit iar de atunci nu mai m-a sunat nu nimic. Iar acum am aflat ca avea prietena, dar mie imi spusese toti prietenii lui ca nu are! spuneti-mi ce sa mai fac? sa mai il sun eu? Sau sa las totul asa?

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Uita'cawinking
gaseste-ti pe cineva
gandeste-te ca a fost ceva care a durat doar o zi si sa nu regreti nimic ca nu ai de cewinking

| MedeeaAndree a răspuns:

Deki.parerea mhea e ca bayathu a vruth doar o distractie de o seara.sh depinde de tine ke vrei sa faci. daca vrei sa lamuresthi lucrurile cu el.(vb cu el deschis sh intreaba.l dk a mintith.sau vrei uh sa aflii).sau daca vrei sa lasi lucrurile ajea cum sunt(evita.l sh numai vorbi cu el.arata.i ca nu.ti pasa) asta e parerea mheawinking succes!:*