| Koritzaki a întrebat:

ma numesc Diana. Am o problema care nu ma lasa sa dorm de 3 luni, m-am indragostit intr-un baiat.Am trait cu el intr-un bloc de citiva ani si nici prin cap nu a putut sa imi treaca ca se va putea intimpla asa.Va povestesc deja problema ca imi pare ca prea mult vorbesc big grin. Bine, undeva 3 luni in urma am esit cu prietena mea la plimbare ma-i in spre seara m-a sunat un prieten (Radu) si m-a chemat sa stam cu el si cu prietenul lui atunci nu stiam cu cine este, cind am venit la ei am stat am vorbit baiatul de care m-am indragostit se numeste (Nicolae) era putin beat si se simtea rau si s-a dus dupa cafenea sa stea singur putin mereu plecam la el sa ma uit daca totul e in regula peste 20 de minute si-a revenit putin.Deja se facuse siara si era frig dar eram imbracata intr-o scurta nu prea calda a vrut sa imi dee scurta sa dar i-am spus,, Nu trebuie iti vafi frig" iar el a spus,, Ei bine dar vom sta impreuna intr-o scurta" si asa am stat undeva o ora apoi m-a sunat tata si m-a chemat acasa
el ma petrecut in in antreu am stat tot undeva o ora ne-am sarutat si am stat cuprinsi ca doi indragostiti dar a doua zi cind am vorbit se comporta asa de parca nu a fost nimic intre noi. Nu stiu de ce m-am indragostit de el asa repede la mine asa ceva prima data s-a intimplat. Eri ma primblam cu prietenii si l-am vazut linga scara mea si ne-am salutat dar s-a uitat cu asa o privire offffff nici nu va puteti inchipui ma inecam in ochii lui si are asa un zimbet fermecator ohhhhhh nu stiu ce sa fac.Tot eri seara deja cind am venit acasa ia-m scris pe internet ca il plac nu mai puteam sa tac dar nu me-a raspuns nimic. Fetelor dati-mi un sfat ca nu mai pot nu pot dormi nu pot minca cind merg pe drum nu vad pe nimeni prietenii deja nu ma recunosc.Va rog mult si mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkynyBlood a răspuns:

Stiu cum este stai linistita am trecut prin aceeasi problema cu o fata, am incercat sa o uit dar... nu am putut te rog mult incearcal sa-l uiti, inseamna ca nu e de tine!

| Koritzaki explică (pentru SkynyBlood):

Stii, incerc sa il uit dar nu pot....deja unde nu m-as duce il vad si prietenii pe care ii cunoastem amindoi mereu ma intreaba de el si etc.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Linisteste te...o sa ti treaca asa zisa indragosteala cand o sa te indragostesti cu adevarat, tipu din cate spui, nu il prea intereseaza sa aiba o relatie

| SentimentalConsil a răspuns:

Asa e la inceputul carierei in dragoste, cati ani are baiatul si cati ai tu?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

La cum vorbește sigur era beat atunci.
Bărbatul la băutură vede fomeia cea mai frumoasă...
Nu te mai ține tu după el, lasă-l pe el să vină la tine

| Gustere99 a răspuns:

Bravo tie incearca sa il uiti pe acest baiat funda?

| Koritzaki explică (pentru Gustere99):

Ok voi incerca...dar mai intii vreau sa discut cu el pe aceasta tema ca nu pot tine in mine...

| whitegold a răspuns:

Mai bine te-ai duce la scoala!

| Koritzaki explică (pentru whitegold):

Pfffff.....si asa am fost la scoala si fara ca sa imi spui happy