| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bunahappy
Nici nu stiu cum sa incep laughing Deci: Eram cu un baiat care m.a parasit pt.ca o iubea pe cea mai buna prietena a mea si acum is impreuna dar cand eram inca cu el el imi zicea ca ma iubeste dar de fapt atunci o iubea pe ea mai buna prietena a mea si ea mi.o zis asta si el s.o despartit de mine si acum el ii cu ea (cea mai buna prietena a mea ) ce ar trebui sa fac? Sa las lucrurile asa cum is si sa fiu tot BFF cu ea sau ce sa fac? sad
P.S: ea l.o iubit pe fostul meu prieten cat tim eram cu el si inca il mai iubeste.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu strica prietenia cu ea din cauza unui baiat, lasa lucrurile asa cum sunt, undeva exista un baiat si pentru tine care te va iubi

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Mi se pare foarte urat din partea prietenei tale sa cocheteze cu iubitul tau. Dar pe de alta parte nu ii poti dicta inimii...nu a ales ea de cine sa se indragosteasca. Tu nu ai spus ceva foarte important: Tu il mai iubesti? Daca ti-ar fi prea greu sa il vezi cu prietena ta, atunci nu ar trebui sa mai continui cu ea. Daca nu iti mai prea pasa de el(si te intelegi foarte bine cu fata) nu ar trebui sa te certi cu ea, si poti sa mai vb cu ea.
Tu nu ai spus cum te-ai simtit si ce mai simti pentru. el, si nu iti pot spune cel mai bun sfat happy.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inseamna ca nu e cea mai buna prietena din contra

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai nu mi se pare normal sa va stricati o prietenie din cauza unui baiat, asa cum si baietii au grija cu prieteni sa nu isi distruga prieteniile din cauza unor fete care oricum, vin si pleaca.Mie nu mi se pare normal ca s-a bagat intre tine si el, iar acum e cu el iar tu te porti ca si cand nimic nu sa-r fi intamplat, daca o sa ramai asa prietenii tai o sa-si piarda respectul fata de tine, trebuie sa fii mai dura un pic!