| anonim_4396 a întrebat:

Am stat 3 zile cu un baiat apoi el a spus ca ar fi mai bine sa ma impac cu fostul meu prieten, pentru ca el si. a dat seama ca o iubeste prea mult pe fosta lui prietena.
Nu vreau sa ma impac cu fostul meu prieten vreau sa fiu cu el, eu nu cred ca a ajuns sa o iubesca pe acea fata in 3 saptamani, in schimb mie imi place de el de anul trecut.i.am spus asta cand eram impreuna.
Nu stiu ce sa fac il vreau inapoi, nu am idee dc s. a despartit de mine, nu am avut timp sa ii gresesc cu ceva in 3 zile.
Si daca o mai iubea pe fosta lui prietena nu inteleg de ce acum nu e cu ea
Help?

1 răspuns:
| NekoNickyNya a răspuns:

Stii ar trebui sa vorbesti cu el (poate nu tea inteles si crede ca nu-i placi Q_Q )
SI daca totusi nu ajuta simplu lasa-l si caută un nou prieten ( el nu merita ca tu sa alergi dupa el mai există băieți pe lume;] )