| anonim_3967 a întrebat:

acum un an am fost cu un baiat pentru ca ma iubea pentru ca nu ma iubea nu stiu intrebarea asta inca o am in minte... dar dupa ce am fost cu el 2 luni i-am dat papucii pentru ca iubeam alt baiat care din pacate m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, si eu am acceptat dar eu nu stiam ca el vroia doar sa il faca gelos pe fostul meu iubit deoarece erau prieteni de fapt, stiam dar nu vroiam sa cred asta dar dupa o luna el mi-a dat papucii am incerkt sa ii sp ca il iubesc mult si ca tin ft mult la el dar degeaba.Acum dupa un an am evenit la baiatul cu care am fost prima data deoarece am gasit iar ceva frumos la el care ma atrage, dar el avea prietena. A renuntat la ea pentru mine ca sa fim noi 2 impreuna si acum cand suntem impreuna incep iar sa il plac pe baiatul sa folosit de mine pentru a-l face pe celalalt gelos ce ar trebui sa fac? va rog spunetiva parereacrying

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ma abtin cu greu sa nu iti adresez cuvinte foarte urate. Tu habar nu ai de capul tau, dar te consideri indeajuns de matura, incat sa ai o relatie amoroasa?!

| AyU a răspuns:

Clar...ok laughing tipul 1 ( pretinu tau ) chiar tine la tine din cate se pare pentru ca a lasat-o pe tipa aia pentru tine. In schimb tipu 2 tea folosit si in trecut si nu esti adrasa probabil decat de aspectul exterior pentru ca stii ca in interior e un mare bou. Mai bine te concentrezi pe actualul tau prieten pentru ca el te merita. Si alalant...lasal in pace pentru ca nu te merita. Gandeste-te. Chair ai vrea sa fii din nou cu un bou care tea folosit? Sau mai bine incerci sa faci sa fie totul bine in relatia cu tipul intreg la cap? big grinwinking Succes

| dutsa24 a răspuns:

Ar trebui sa vb cu ambii si sa le spui ca nu esti o jucari pe care cind vrei o folosesti si cant nu o arunci...iar daca tin neaparat sa se razbune sa geseasca alta solutie si nu raneasca sentimentele tale.
si ca un bonus:Le spui ca nu mai vrei sa fiti nici simpli prieteni, pentru ca tu te merita si de ce sa suferi pentru cineva care nu te merita...bafta

| anonim_3967 explică:

Merci:*