| anonim_4396 a întrebat:

Niciodata nu am fost indragostita de cineva, niciodata nu am placut pe cineva atat de mult incat sa ma gandesc la acea persoana mereu. Simt ca e ceva ciudat la mijloc. Majoritatea de la varste mici plac anumite persoane, iar eu la varsta asta inca nu am placut pe nimeni niciodata. E ceva neinregula cu mine? Asra simt eu si mi'e frica de gandul ca niciodata nu voi gasi pe cineva pentru mine. Mai este cineva in situatia asta, dar mai optimista?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O,nici sa nu te gandesti la asa ceva!
Ai avut alte prioritati,ceasul tau intern functioneaza in alt ritm decat al celorlalti!
Nu fa greseala sa te auto-complexezi,doar pentru ca nu faci si tu ce fac toti,ca nu esti la "moda"!
Foloseste lucrul asta ca pe un avantaj,poti face pasi mari si repezi in viata,fara sa te impiedice nici un sentiment turbat,nici o iubire nebuna.
Va veni si timpul ei,toate la timpul lor,nu-i nevoie nici sa te grabesti,nici sa te nelinistesti.
Chiar ca nu-ti poti imagina cat de multe fete sunt exact ca si tine,dar putine se gandesc la asta,ocupate cum sunt sa isi urmeze drumul...
Stai linistita, profita de avantajul pe care il ai, pentru ca nu se stie niciodata cand iti vor aparea in fata doi ochi...pentru care vei fi in stare sa faci orice.
Dragostea se autoinvita si nu-ti da nici telefon inainte!
Mult noroc in viata!

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

laughingparca`am fi surori.asa simt si eu ca niciodata nu o sa gasesc baiatul la care visez, nu stiu mi se pare imposibil...

| serendipity8300 a răspuns:

Poate nu ai fost detul de atenta la baieti pana acum nu e problema nu trebuie sa-ti gasesti dragostea la 15 ani...de placut o sa placi multi baietii si o sa ai multe nopti nedormite din cauza gandurilor pentru el...cauta mai atent

| Darius19002 a răspuns:

Buna. Daca te vei indrogostii ai grija de cine o faci pentru ca first love never die. Deci ai grija de cine te indragostesti.