| MonnicaM a întrebat:

Nu am mai apelat niciodata la un site de genul, insa sunt putin ingrijorata din aceasta cauza : am 16 ani si nu am avut pana acum niciun prieten si sincer nu stiu de ce.mi-ar placea sa simt ca ii pasa cuiva de mine,ca ii este drag sa vorbeasca cu mine.Mi-e teama ca baietii nu vor mai vrea sa aiba o relatie cu mine dupa ce vor afla acest lucru (cam asa sunt baietii din zilele noastrehee hee ).As vrea sa-mi spuneti parerea voastra, si daca faptul ca nu am avut niciun prieten pana acum este o problema si cum as putea sa o "remediez". Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Esri o fata extrem de frumoasa. Poate problema e ca esti diferita de celelalte fete.Esti la locul tau si arati ca vrei sa ai un prieten stabil.Multi baieti vor doar chestii de scurta durata, sa aiba cu ce se lauda prietenilor.E posibil sa le fie teama si de un refuz din partea ta.Ai rabdare.Si cand iti va placea un baiat.Arat-i prin gesturi discrete.

| MonnicaM explică (pentru irina20):

Merci de sfat, dar si de compliment happy

14 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Nu nu este o probleme! E mai bine mai tarziu! Sincer mi-asi fi dorit sa nnu am prieten pana la 16 ani dar hormonii astia laughing. Fara prieten, fara suferinta, fara stres, fara lacrimi. Toate la timpul lor.

| sayWhaaat a răspuns:

Unde sunteti mai, fetele care nu ati mai avut prieten pana acum, pe net vad o multime, dar in realitate nu va pot recunoaste din pacate happy.
Eu, de exemplu, as da orice pentru o fata care nu a mai fost a nimanui, deci nu-ti fa probleme.
Probabil ca ti baietii la distanta intr-un anume fel, e greu de spus cand nici macar nu te cunosc, si nici nu stiu cum arati happy.
Numeste-ma superficial insa asta conteaza cel mai mult happy.

| sensualus a răspuns:

Stai relax. toate la timpul lor se fac. la tine e deja momentul potrivit. esti numai buna pentru un baiat finut si iubitor. bafta si o zi mai placuta

| MonnicaM explică (pentru sensualus):

Multumesc,dar din pacate se gasesc cam greu baietii finuti si iubitori, dar nu e imposibil.hee hee

| irina20 a răspuns (pentru MonnicaM):

Cu multa placere!kiss
Ai rabdare si vei vedea, fi increzatoare!

| NnDWtf a răspuns:

Nu, nu e o problema. Daca esti din Bucuresti ai grija pe cine alegi.
Nu mai fi genul de fata inchisa in tine, vorbeste, fa glume, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Ma mir... daca as fi fost baiat, mi-ar fi placut de tine. happy

| Octa00 a răspuns:

Nu te ingrijora.Am vazut poza ta de profil si esti foarte frumoasa.Incearca sa ii faci pe baieti sa rada si sa se simta bine in preajma ta

| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 a răspuns:

Esti o fata foarte frumoasa si probabil ca nu ai avut pana acum niciun prieten pentru ca majoritatea in ziua de azi vor doar placere si distractie.
Eu am 18 ani si sunt cam in aceeasi situatie. Parerea mea este ca trebuie sa gasesti o persoana mai apropiata de personalitatea ta si care sa te accepte si sa te pretuiasca asa cum esti, un baiat de treaba si la locul sau cu siguranta nu te va respinge, asta daca nu umbla doar dupa interes(fizic). Chiar daca ai fi cu un baiat care sa fie interesat doar de fizic nu ai fi fericita, pentru a fi fericita trebuie sa fi iubita din suflet...

| FaneEeE a răspuns:

Urata... nu esti,
Cu exprimarea... destul de bine,
Varsta... Timpul tuturor faptelor
Nu te gandi ca ai o problema, fiecarui ii vine timpul si fiecare isi gaseste persoana perfecta... Poate daca tu nu ai mai avut pana acum o sa ajungi direct la persoana vieti tale... Viata ne incearca pe toti dar poate tu scapi mai usorhappy Dumnezeu vrea si face cum vreahappy