| Sw3eTy3 a întrebat:

.Nu cred ca am pus categoria corecta dar nu asta conteaza...Am o intrebare pentru fete: voi ce vorbiti cu un baiat pentru prima data ( sa incepeti voi discutia, sa va cunoasteti etc.) dar sa nu fie pe afara sau ceva sa fie pe facebook sau messhee hee...

Răspuns Câştigător
| K4sZz a răspuns:

Buna! Nu sunt fata sunt baiat si consider ca eu stiu cel mai bine big grin in primul rand il intrebi ce mai face ii dai un like 2 la poze daca il placi ii zici ca e dragut e greu inceputu tongue dupa totu vine de la sine tongue Bafta:*

5 răspunsuri:
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Incearca sa vorbesti chestii legate de gusturile lui (ce muzica asculta, ce filme ii plac), intreaba-l chestii despre el, daca nu il cunosti mai deloc intreaba-l lucruri ca : ce zodie esti, pe cat esti nascut etc.
Good luck! happy

| indragostituspun a răspuns:

K4sZz sunt de acord cu el fal sa vorbiti mult sa prinda drag de tine

| Azµre a răspuns:

Relațiile pe facebook sau messenger nu sunt viabile, pentru simplu fapt că nu vă cunoașteți față în față iar când o veți face așteptările voastre or să fie la pământ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul trebuie sa fie natural. Daca tu nu te simti bine cu el si nu poti sa vorbesti despre orice subiect de la muzica pana la petele de pe pereti ce rost are? Eu de exemplu daca nu imi place de el ma arunc pur si simplu si ii dau filmulete amuzante si asa poate incepe o disctutie daca e ceva la mijloc, mda e mai greu si parca enter'ul ala nu se lasa apasat dar un "ce faciiii big hug " si sa mai insiri inca ceva in loc de buna ala sec si tra la la mi se pare mai ok. Si poate sunt eu nebuna dar ce mai faci si ce mai zici intr-o discutie pe mine ma seaca, adica nu mi se pare chiar ok sa am nevoie de ajutoare de ge genul intr-o discutie. Succes.happy

| AmA7780 a răspuns:

Intreaba-l pe cat e nascut, ce zodie e, ce filme ii plac, ce muzica asculta, daca are o pasiune si care e. Sper ca te-am ajutat