| Sw3eTy3 a întrebat:

Heii`.Fetelor, voi ce vorbiti pentru prima data cu un baiat? ...Adica chiar atunci cand vreti sa va cunoasteti, dar sa incepeti voi discutia? P.S.: este vorba de facebooklaughing

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Te uiţi pe profilu lui şi vezi ce-i place. Dacă ai habar discută.

| fadnox a răspuns:

Introducere perfecta `ti-ai facut tema?`
cuprins `discutii si reflectii asupra temei abordate`
final `ambii spera sa fie rezolvata corect, se saluta si inchid`
*finalul incununeaza opera

| madalinamadu a răspuns:

Pai il saluti, il faci un compliment(ceva subtillaughing ), il intrebi la ce scoala este, ce muzica asculta, ma rog chestii dintrastea de "umplutura" smd... iar la final daca constati ca il placi sau vrei sa ramaneti prieteni il intrebi direct si gata happy. Funda? big grin