| anonim_4396 a întrebat:

Nu demult va intrebam cum sa uit un baiat cu care nu am mai vb de ceva timp(mai detaliat in intrebarile anterioare). Ieri insa avea el la status link-ul de la un joc si eu mi-am facut si eu cont sa vad ce e. Dar la un moment dat era cev avb de bani nu stiu ce si cum nici nu stiam sa il joc voiam sa il dezactivez dar nu gaseam asa ca m-am hotarat sa il intreb pe el. Mi-a raspuns, de fapt m-a intrebat de ce vreau s ail dezactivez dupa mi-a explicat el pe acolo si mi-a mai pus si smile-ul asta ::-p eu i-am multumit si gata. Sincer no ma asteptam sa imi raspunda. Daca mi-a raspuns inseamna ca nu e suparat pe mine sau., pentru ca nu stiu ce sa mai cred.Cand o sa ma intalnesc cu el prin liceu ce sa fac sa incerc sa ii evit privirea ca de obicei sau sa il privesc si poate vb din nou, mai ales ca pe mess mi-a raspuns. ce pareri aveti?

2 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Poi acum poti sa te mai uiti la el din cand in cand, dar nu de fiecare data si mai vb cu el ca nu ai ce pierdewinking

| Papusik_4304 a răspuns:

Privestel in ochi lung. lasa'l pe el sa lase primul privirea in jos sau sa te intrebe ceva big grin