| anonim_4396 a întrebat:

Nu înțeleg de ce fostul prieten mi-a scris. El a vrut să ne despărțim, iar acum îmi dă mesaj. De ce nu mă sună? De ce îmi mai dă mesaj, din moment ce a vrut să ne despărțim şi a fost nepăsător cu mine, avea în cap doar sex şi nimic altceva.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil n-are cu cine sa-si petreaca timpul si s-a gandit ca esti mai naiba si te convinge sa-l iei inapoi usor

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca vrea o noua relatie cu tine.

| OldSoul a răspuns:

Pai a vrut sex, fie nu l-a obtinut dar totusi a realizat ca a fost aproape de a obtine de al tine, fie l-a obtinut, si acum ii duce lipsa, iar din acest motiv te cauta.

| Maria3458 a răspuns (pentru OldSoul):

Probabil si din plictiseala de exemplu mie mi-a scris ca are o noua iubita.

| OldSoul a răspuns (pentru Maria3458):

Sau a incearcat sa te faca geloasa

| Maria3458 a răspuns (pentru OldSoul):

Probabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Scumpa, lasa-l sa iti trimita cate mesaje ar vrea. Nu-ti bate capul daca suna sau nu. Tu esti femeie, ai forta, nu te uita la asta. Meriti tot ce e mai bun in lume. Femeile sunt baza societatii, daca nu ar exista femei, cum s-ar mai naste mai multa lume? Ok, si barbatii contribuie la facerea lumii, dar cine duce toata sarcina si naste in dureri? Noi femeile. Suntem puternice. Meriti pe cineva mai bun. Capul sus si nu da importanta ca ti-a scris. Nu e bine ca cineva sa fie nepasator cu tine si sa vrea doar sex. Trebuie sa te iubeasca asa cum esti, pentru Sufletul tau. Ai toata Viata inainte. Ai sa primesti ce e mai bun de la Viata. Fi tare si nu te lasa. Lasa, Viata nu se sfarseste aici. Nu-ti bate capul cu fostul prieten. Sa ai o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate si-a Dat seama ca a facut o prostie.

| bbobo22 a răspuns:

Te cauta pentru inca te mai vrea. Poate doar pentru sex...tu stii mai bine ce relatie a fost intre voi si ce i-a placut cel mai mult la tine. Se astepta probabil sa-l cauti si pentru ca nu i-ai dat nici un semn, asta il intriga. Daca nu o sa-i raspunzi la mesaje va urma foarte probabil sa te sune. Important este daca tu vrei sa mai ai o relatie cu el sa nu. Daca nu-l mai vrei atunci spune-i clar asta si nu-i mai raspunde la nici un mesaj sau telefon.

| Toteu78 a răspuns:

De ce întrebi aici unde toți își dau cu părerea fără să aibă habar despre ce vb, in loc să l întrebi direct pe el?