| MarySille a întrebat:

nu mi-e rusine sa va spun.ca poate si voi la randul vostru ati facut asa ceva. masturbarea la fete fara relatie cu cineva ma refer.,, Floricelele" din stomac"stiti la ce ma refer afecteaza sanatate? daca este in exces sau de 2 3 ori pe saptamana? Crede-ti ca la analize poata sa apara si asa ceva?

Astept raspuns! Va multumesc, multa sanatate! Fundita!

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Sanatatea nu ti-o afecteaza doar ca acest lucru te indeparteaza de prieteni, in mintea ta nu ai mai avea nevoie de un prieten, te inchizi in tine

3 răspunsuri:
| CaritaDeAngel a răspuns:

Nu are cum sa iasa la analize. stai linistit/a! happy

| MarySille explică:

Va multumesc mult de tot!

| culy a răspuns:

Nu are cumwinking