| anda_9874 a întrebat:

Stiti cumva vreo scena draguta dintr-un film care sa poata fii jucata de niste elevi de liceu? In ea ar trebui sa apara 6 personaje (5 fete si 1 baiat). Astept raspunsuri kiss

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Parodie la liceenii.

3 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa va inspirati dupa o scena din film... puteti improviza...Va puteti inspira chiar din viata voastra de liceeni...cred ca s-ar potrivi o comedie!

| www a răspuns:

Dintr-un filmthinking si sa fie 5 fete si 1 baiat in scena? Dar ce gen de film pentru ca "scena draguta" nu imi spune nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceenii