| anonim_4396 a întrebat:

nu prea am fost activa pe TPU... dar am venit cu o intrebarehappy
Cunosc un baiat de care-mi placea din septembriebig grin e in aceeasi scoala cu mine si la inceput nu ma prea baga in seama pana intr-o zi in care am facut rost de id. Am vb cu el si m-a intrebat ce am vazut la el ca a vazut ca ma uit dragut la el si i-am spus ca e simpatic.si a zis 'M-ai lamuritlaughing' si tot vorbim de atunci s-a bagat si cu prietena mea pe care vroia sa o...happy intelegeti voibig grin si mi-a spus ca eu sunt prea buna pentru el acum recent ca vorbim mai des. A zis ca ma place foarte mult si ca sunt speciala.se poarta foarte frumos vrea sa ne vedem. Are momente cand ma cauta mereu si momente cand nu vorbim cu zilele. Dar e foarte atent cu mine. Tine la parerea mea si a zis ca nu ar vrea sa ma vada suferind.

Răspuns Câştigător
| memekiki a răspuns:

Oki pai as fi incantata sa te ajut daca as sti si intrebarea.Poi daca vrei sa stii daca te place, hmm...probabil, dar fi atenta, s-a bagat pana la urma si cu prietena tah in seama, baiatul pare ceva genul celui mai bun prieten dar candidatul perfect pentru ceva mai mult.ai grija ce faci si nu te lasa purtata de sentimente...succes

4 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
Si care e intrebare? sau vrei doar un sfat? Eu zic sa il intrebare daca vrea sa fiti impreuna daca el nu te intrebare. Nu are nici un rost sa stati asa daca aman2 va iubiti happy
Bafta!

| Lora a răspuns:

Si intrebarea era?

| Needle a răspuns:

Frumos...dar care e intrebarea? laughing

| IubesteEa a răspuns:

Intrebarea?laughing daca vrei sa stii daca te place eu cred ca da dar depinde de tine si de el