| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea stiu ce sa cred despre un baiat. am petrecut cateva zile super cu el, impreuna cu alti cativa prieteni, am fost plecati in alt oras pentru cateva zile si acolo s-au intamplat tot felul de lucruri... am stat mult cu el, am fost impreuna in club, ultimele doua zile am stat numai unul in bratele celuilalt si ne sarutam. Am ajuns acasa si de-abia azi am vorbit(dupa 2 zile): mi-a dat dimineata un mesaj, iar seara m-a sunat pe la 11 sa ma intrebe ce fac si daca nu vreau sa ies si eu in oras cu el si niste amici de-ai lui. eu l-am refuzat, era deja tarziu, cam ora 11. am mai vorbit putin, mi-a zis ca ajunge tarziu acasa ca mai sta in oras, mi-a zis noapte buna si ca ma pupa.
Eu chiar il plac.Nu stiu daca si el. Voi ce credeti? Ma place cu adevarat?
Ma gandeam sa il sun maine dimineata sa vad ce face si sa il intreb daca vrea sa ne vedem, ar fi aiurea daca l-as invita eu sa iasa? nu stiu ce sa fac, imi place prea mult. ajutooor!

4 răspunsuri:
| Byencutsza a răspuns:

Nu e deloc aiurea daca tu il placi.
Ori a stat cu tine doar asa sa aiba si el prietena cant erati plecati ori chiar ii place de tine insa este putin confuz...fa tu prmul pas si invita-l pentru ca eu cred ca si el vrea din moment ce te'a sunat sa iti dea raportul ca ajunge tarziu.deci incercarea moarte n-are asa ca ia-ti inima in dinti si invita-l in oras.azi tu maine el si tot asa se ajunge la ceva frumos
Mult succes :*

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Lool ca te place...big grin.Succes cu el.:*

| xJuke a răspuns:

Sigur sigur nu are pe altcineva, iar spatiu... nu l-am pus niciodata sa faca ceva ce nu vrea, si nu l-am batut la cap deloc. i-am dat un singur mesaj a doua zi, iar in ziua urmatoare m-a sunat el, adica aseara. multumesc pentru sfaturi, astept si altele, si daca vreti va tin la curent cu ce se intampla

| lawynutza a răspuns:

Eu am mai multe raspunsuri 1. POATE doar POATE nu ted mai place sauuuu 2 are si el nevoie de putin spatiu sa mai iasa cu prietenii. Uite cand o sa te invite el si vezi cum se comporta daca il intrebi u ceva in legatura cu aceasta problema si e agitat sau se comporta ciudat din cate cred eu se poate sa aiba pe altcineva sau daca se comporta normal atunci ar putea fi totul bine.PS daca u crezi ca e cu altcineva fa o intalnire cu alte fete si mergeti pe traseul unde merge si iubitul tau dar fara sa le spui (asta e doar o propunere) dar in sfarsit sper sa se termine totul bine cu voi