| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un medicament pentru memorie?
Am trei teze si timp ff putin.
Daca stiti ajutati-ma, dar daca se poate cu medicamente pe care si voi le-ati folosit si chiar si-au avut efectul.
Va multumesc anticipat.
(scuze de categorie dar e mai vizitata)

3 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Exact cum spune si Georgel happy lecitina e un medicament bun pentru memorie. love struck Nu ti-as recomanda memoplus pentru ca nu este foarte "preferat" de luat copii happy Eu am luat asco`lecitina.M`a ajutat mut, sincer tongue Se ia de 2 ori pe zi dupa ce mananci.Eu luam dimineata si seara happykiss
Sper sa te ajute si mult succes cu tezele! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Papa ciocolata are lecitina din soia sau peste cel mai bine si nu ingrasa porcul in ajun invata cate 2 lectii seara inainte de culcare. dimineata vai observa ca le stii ca pe Tatal nostru

| georgel1989 a răspuns:

Nu o sa te ajute tare mult medicamentele happy pune mana si invata. Lecitina e destul de buna