| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un medicament pentru memorie?
Am trei teze si ff putin timp.
Daca stiti ajutati-ma, dar daca se poate cu medicamente pe care si voi le-ati folosit si chiar si-au avut efectul.
Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa incepi un tratament pentru memorie, trebuie sa te apuci mai inainte de punctul culminant cu 1-2 saptamani! Poti lua lecitina, Memo plus si nu uita sa te odihnesti cat poti de mult si bine! Eu am luat lecitina si inca ceva, in perioada liceului, toti cei 4 ani, niciodata nu am avut probleme la istorie cand imi placea sa memorez toti anii! Incearca una din cele doua tratamente insa pe o perioada mai lunga!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti dosresc o zi buna!

| Alexutzica a răspuns:

Ba da, stiu eu. MENTAT se numeste.Stiu cineva care le-a folosit si chiar a mers! Bafta!

| Melyssuka a răspuns:

Medicamentu ala se cheama copiutalaughingpuneti sub fund o foaie si copiaza si gata sau poti sa iti pui in ghiozdan o copiuta si te prefaci ca ai luat un corector succes la examenhappy!

| WhiteShadow238 a răspuns:

Melyssuka a cerut medicament nu sfat!
Ia o lecitina apoi citeste lectia asa iti vei aduce aminte ce ai citit! big grin
(Funda big grin )