| ramona15 a întrebat:

Buna:* nu stiu ce sa fac. am aflat ca unui baiat ii place de mine si am vrut sa.l cunosc. si prin mai multi prieteni ne.am cunoscut dar nu am vorbit(aman2suntem cam rusinosi) dar am vb de cateva ori pe fb dar in ultima vreme nu.mi raspunde, tot il salut si nimicstraight faceam vrut sa nu mai insist dar prietena mea care este iubita fratelui baiatului mi-a spus ca el ma place si vrea sa fim impreuna. ce sa fac? sa mai insist?winking

2 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Insista poate baiatul e prea timid ca sa ti-o zica fata in fata tongue asa ca bafta happy

| DyaBonnet a răspuns:

Parerea mea e ca cine te vrea, te cautawinking tu i-ai dat de inteles ca il placi, acum e randul lui... daca vrea cu adevarat sa fie cu tine, te va cauta tongue