| Kinezuu a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred in legatura cu fetele din ziua de azi..Cand nu a fost sa nu am vreo relatie nu am avut.Cand a fost sa am nu a mers.Am avut pana la varsta mea 5 relatii cea mai lunga dintre ele a fost de aproape 1 an. si nici asta nu a mers din mai multe motive totu fiind vina ei.Mie unu imi place o relatie sa fie nu doar de dragul de a fi relatie, imi place stabilitatea seriozitatea.o relatie pe termen lung.Din astea 5 relatii 4 dintre ele le-am cunoscut pe net.si am stat cu toate si o fata am cunoscuto in realitate ..Cu toate am stat intr-o relatie cu toate dar am realizat ca nu e nici o diferenta in a cunoaste in realitate si a cunoste pe net e acelasi lucru daca nu sunt seriose si nu stiu ce vor degeaba.Am realizat ca degaba umbli in stanga si in dreapta. daca nu ai noroc si nu te place nimeni degeaba ..si nu ma laud dar chiar sunt un baiat care nu arata rau deloc...Toti vagabonzii si uratii stau cu fete frumoase. toti vaide mama lor care le place sa isi bata jog de fete au noroc. pe cand unu ca mine degeaba am avut daca nu au durat si asta nu a fost din vina mea ci din vina lor mai multe detalii prefer sa nu dau.Nu pot sa inteleg bine arat. situatie am ..nu imi lipseste nimic din nici un punct de vedere.Am 20 de ani si mi-as fi dorit sa fiu fericit la aceasta varsta nu relatii esuate cu tipe care nu stiu ce vor. nu gandesc. iubesc pe altii care nu le merita si si-a batut jog de ele si nu stiu sa ma aprecieze. parca au innebunit toate. a luat-o lumea razna.

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pur si simplu nu a fost sa fie pana acum.
Oricum, inca esti foarte tanar. Nu e ca si cum ai avea 30 de ani si nicio relatie serioasa, nu?!
E o chestiune de timp pana o sa intalnesti fata potrivita. Si nu prea ai ce face pentru a scurta acest timp.
De exemplu, mie mi-ar fi placut sa te cunosc in realitate (pentru ca pe net mi se pare aiurea), daca nu as fi avut o relatie de mai bine de 2 ani cu un baiat tot de varsta ta. Sunt sigura ca mai sunt multe alte fete care ti-ar aprecia personalitatea si ar dori o relatie serioasa.

| RAY a răspuns:

Cam toate is la fel de perverse si doar pe interes

| Azµre a răspuns:

Nu e capăt de lume, așa am avut și eu nu 5 relații ci de 3 ori mai multe ca tine, și aceeași problemă, seriozitatea, respectul, sicneritatea, încrederea lipseau cu desăvârșire.
Pe la 20 de ani am cunoscut și eu o fată, culmea cu care nu aveam nimic de gând. A picat din cer atât pot spune. Și uite acum am o relație serioasă de 4 ani de zile și am tot ce mi-am dorit. Așa că nu e sfârșit de lume. Viața merge înainte.
Numai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc perfect senzatia.Si in cazul meu tot la fel se intampla intalnesc numai baietii nepotriviti.Si atunci cand crezi ca situatia s a ameliorat si ii dai o sansa cuiva imediat am parte de o dezamagire.Baietii si fete cu mintea pe umeri mai exista insa majoritatea sunt persoane superficiali si e greu sa intalnesti o persoana ok intre 100 de persoane complet nepotrivite.Sincer si eu mi as fi dorit sa intalnesc un baiat diferit fata de majoritatea.dar n a fost sa fie.

| karsivan a răspuns:

Se pare ca vrei doar un anumit tip de fata si aia este perversa, cauta sa i-ti schimbi standardele nu te uita doar la frumoase si aspiratoare de bani, mai sunt si alte fete normale, langa care poti fi fericit.

| Gabriela1313 a răspuns:

Vei vedea ca vei intalni o fata cuminte care sa te aprecieze. Trebuie doar sa ai rabdare. Bafta!

| Elvis_Maxim_1990 a răspuns:

Sunt sigur ca vei gasi pe cineva potrivit, stai linistit, ea se poate afla oriunde.Si incearca sa nu mai legi relatii pe Internet, de obicei ele nu sunt relatii de durata! Succes happy

| Sarah1 a răspuns:

Relatii pe internet, chiar 4? Nu te supara, dar astea nu prea poti sa le numesti relatii, ma rog, e treaba ta.
Oh, dar ce nebune suntem noi! Sa stii ca nu numai frumusetea si banii conteaza, mai conteaza si cum te porti tu intr-o relatie. Intr-o relatie nu exista "e vina ei" sau " e vina lui", sunteti amandoi de vina.
Exista si fete serioase, nu doar asa cum le descrieti voi. Pacat ca le alegeti tot timpul pe cele neserioase, ca sa le zic asa. happy