| TheMoonGirl a întrebat:

In legatura cu intrebarea anterioara : http://www.TPU.ro/......ntelegeti/ S. a despartit de fata aia, dar totusi inca nu ii pot spune ca il plac.adica nu stiu cum:((. Am incercat sa iau subiectu` mai pe ocolite si nu a mers.am facut mai multe incercari dar nimic. Cum sa fac sa-ti dea seama tontu` ca il plac, dar fara sa-i zic eu sau vreo prietena:D? fundita:X

1 răspuns:
| SCOOBftw a răspuns:

N-ai ce sa faci.

Singura metoda e sa ii spui prin SMS, pe mess sau fata in fata.Crede-ma daca o iei pe ocolite, poate intelege altceva.

Inventeaza si tu ceva thinking

Buna.Ce faci?
Buna.Bine,tu?
Bine.Vroiam sa iti spun ceva, o poveste.Pot? puppy dog eyes
Dah.
Cunosc o fata,Deea, ce place un baiat pe nume. Baiatul, nu stia ca Deea il place si nu stia cum sa ii spuna.Totusi a gasit o metoda.

Fii inventiva, folosesteti imaginatia happy.