| Kiaras a întrebat:

Buna!
Nu stiu cum sa incep mai exact...la scoala este un baiat mai mare cu un an decat mine si imi place foarte mult de el dar nu stiu daca ar fi interesat!
Mereu ma saluta,vorbim, am obs. ca atunci cand sunt pe hol trece de 10 ori pe langa mine, se uita si imi zambeste, mereu imi tine usa sau ma lasa sa intru prima.
As vrea sa stiu si parerea voastra! Multumesc!
P.S :FUNDAAA:*

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Poate ca doar este dragut in general, sau poate te place. Trimite-i o cerere de prietenie pe facebook, si intra in vorba cu el. Intreaba-l daca ar vrea sa mearga la o plimbare in parc, si incepeti sa vorbiti, sa va cunoasteti mai bine, si sa gasiti cat mai multe puncte in comun. Incearca sa ii bati apropo-uri cum ca e dragut si asa mai departe. Aduna-ti tot tupeul din tine, si spune-i ca il placi.
Succes!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cate spui cred ca si el simte o anumita simpatie pentru tine[e si asta un inceput], vorbeste cu el cand ai ocazia si bate un apropo asa mai in gluma sau mai in serios

| WhatMeanLove a răspuns:

Poate te place dar nu zi nimic pana nu esti sigura de asta...

| neutrino a răspuns:

Se pare ca baiatul te place, numai ca nu e capabil decat sa-ti tina usa. Asteapta totusi sa aiba el initiativa.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta te place.Dar daca e, mai asteapta sa prinda si el putin curaj aratundati mai mult ca te place si dupa intreaba-l.
O zi buna!

| Vix999 a răspuns:

Pai cu siguranta te considera simpatica.
Daca te place o sa aflii..pana una alta raspunde-i si tu mereu cu un zambet.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Posibil sa te placa sau posibil sa fie doar politicos.mai bine iei zice in particular.

| JJ a răspuns:

Fara suparare big grin dar eu cred ca vrea sa te f*** big grin big grin big grin

| Kiaras explică (pentru JJ):

Aha... bine bine

| JJ a răspuns (pentru Kiaras):

Ceeeeee? laughing e parerea mea tongue

| Gavanescu_Stefania_1998 a răspuns:

Eu cred ca te place, incearca sa vorbesti cu el, subtil, anunta-ma ce a spus(pararea mea:*)