| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep... Sa lasam asta deoparte si sa va povestesc. Deci, am o problema cu 2 baieti.
1) este un baiat de la mine de pe strada. Suntem aceeasi clasa,sali diferite. Eu C si el A. Eu il plac si el cred ca ma place,sa va spun si de ce. Pai..., cand ma vede incepe sa ma strige si rade mai copilaros si vine,ma imbratiseaza si ma linge pe obraz( nu intotdeauna). Nu stiu ce sa mai spun,nu prea am obdervat semnele acelea clasice,stiti voi..., chestia e ca acum suntem impreuna, de ieri dar nu ne sarutam sau mai stiu eu ce.

Si 2) este un baiat de la mine din clasa. Sa va spun cum a inceput totul. Colega lui de banca a vrut sa stea cu colega mea de banca si ele s au mutat impreuna si eu cu el si cand eu l am intrebat daca vrea sa stea cu mine si el a zis ca da, nu are nimic impotriva. Asa..lucrurile decurgeau normal pana cand am inceput sa observ si sa cred ca ma place. Se uita la mine si apoi la buze,ma atingea pe mana( ca atunci cand bateti pe cineva pe umar sa fie atent la voi,stiti) si imi zicea ce faceam noi la ore ca profa ne daduse un ex de facut si era si grijuliu cu mine,adica,ieri era soare(,desi azi a plouat)si mi-a zis sa ma pun mai pe spate ca sa nu mi intre soarele in ochi( a retinut ca eram racita si ma lua cu somn daca era soare,nu asta conteaza., ati inteles) si cu mine e mai altfel decat cu celelalte fete, nu stiu cum sa zic...

Acum ce vreau de la voi este:
1)sa imi ziceti daca credeti ca ma plac baietii pe care vi i am zis mai sus si dc daca nu( in privinta baiatului 1 sunt mai sigura ca ma place dar la 2 nu stiu daca ma vede ca pe o prietena, colega sau o fata de care ii place)

2) semne ca un baiat place o fata( de pe net am vazut toate site urile deci vreau ceva din capul vostru daca se poate)

PENTRU CINE RASPUNDE LA ASTEA DAU FUNDA. Vreau raspunsuri pana luni, 27 feb.
Nu ma intrebati cati ani am

Răspuns Câştigător
| Jugheadlover10 a răspuns:

1. S-ar putea sa te placa ambii, dar cred ca in privinta colegului tau de banca ar trebui sa pastrezi doar o relatie de prietenie, ca altfel s-ar putea schimba comportamentul lui si nimeni nu prea cred ca ar vrea asta...
2. Cand se uita la o persoana pe care o plac, li se maresc pupilele, isi umezesc buzele cu limba, ii acorda atentie si au grija de ea, ii aduc mereu cadouri sau atentii de sarbatori, te intreaba chestii personale despre tine, cel putin mie asa mi s-a intamplat
Sper ca te-am ajutat, pupici :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa va pot da amandurora funda dar nu se poate...va multumesc ca mi-ati acordat 5 minute ca sa raspundeti acestei intrebari. Va pup :**

| BiancaMatcu a răspuns:

1.Cred că te plac ambii.
2.Semne: încearcă să te sărute,sa te îmbraţişeze, îmbratişeze, încearca sa te apere de tot, sa te ajute la ceva, sa se comporte mai deosebit cu tine decât cu celelalte...
Sper ca te-am ajutat