| babydol a întrebat:

nu stiu de ce dar prietenul meu se poarta ciudat, nu ma atinge deloc.nu ma "pipaie"nici la inceputul relatiei nu prea ma mangaia, iar relatii intime nu am mai intretinut de 2 luni, mentionez eu am 24 iar el 28. din cate stiu intr'o relatie niciun baiat nu poate sa stea langa o fata fara sa puna mana pe ea.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toti barbatii pot sta langa o fata fara sa puna mana pe ea, ca doar nu sunt animale. Nu e nevoie sa te pipaie, dar sa te mangaie in intimitate e nevoie intr-o relatie.

| monyk a răspuns:

Buna, ai dreptate, daca te-ar iubi atunci te-ar si dori foarte mult si te-ar saruta, te-ar mangaia, te-ar alinta, ar face dragoste cu tine cat mai des, dar din pacate nu o facesad; eu cred ca tu il iubesti foarte mult dar el nu te merita chiar deloc; poate nu mai simte nimic pentru tine sau poate asa e felul lui de a fi, poate te iubeste dar fiecare iubeste in felul lui, oricum e ciudat comportamentul lui.Si e ciudat ca de 2 luni nu a-ti facut dragoste, pai din cate stiu eu baietii nu rezista prea mult mai ales cand e cu persoana iubita, tare mi-e teama ca isi gaseste alinarea in altcineva, sper totusi sa nu fie asa.Eu stiu ca atunci cand iubesti pe cineva, faci orice ca sa ii fi aproape, sa il mangai, sa il saruti, etc...de ce nu discuti serios cu el sa vezi ce iti spune? De ce e asa; totusi cred ca meriti ceva mai bun, sunt atatia baieti care sunt capabili sa iubeasca si sa faca fericita o fata si nu are rost sa pierzi timpul cu el, e un badaran, mitocan si indiferent, fara suparare! Eu in locul tau desi l-as iubi, nu as mai sta cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@monyk nu fi asa transanta.
In primul rand trebuia sa dai niste detalii babydol, de cand sunteti impreuna, daca lucrati, poate vine zilnic obosit de la lucru... poate cand are el chef il refuzi tu...
E adevarat ca unde e iubire trebuie sa existe si saruturi tandre, mangaieli, dragoste... dar nu e o regula...
Poate intr-adevar s-a plictisit de tine, desi sper sa ma insel. vorbeste cu el intr-o seara linistita, spune-i ce te framanta si fa-l sa te priveasca in ochi cand iti vorbeste... Succes mai departe!

| anidawe a răspuns:

Buna! Poate prietenul tau este intr-o perioada f.grea sau in cel mai rau caz poate are pe altcineva si nu stie ce sa faca!