| corina_4927 a întrebat:

Buna
nu vreau sa ma judecatiioh go on
dati raspunsul daca stiti atata
happy
vreau si eu sa aflu cat se plateste... daca o faci cu un barbat pentru bani tot tacamul va rog mult happy! daca nu stiti voi lasati`mi un site ...cu cateva informati multumesc happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 50 si 100 de euro, asta daca esti specialista

| AndreeaaDewww a răspuns:

Adica sa fi tarfa e bine pentru tine, nu?

| AndreeaaDewww a răspuns:

Tarfa esti tu, panaramo.

| Class_4402 a răspuns:

Asa cum petrolul e ieftin in tarile arabe asa si femeile sunt ieftine in Romaniahappy. Fiecare "marfa" are "clientul" ei, pretul il regleaza piata. Daca barbatul e un biet student bursier s-ar putea sa castigi de vreo pizza, in schimb daca e un mare magnat ai avea ocazia sa castigi foarte mult, desi fiecaruia ii vei oferi cam tot aiawinking

| Sebbi a răspuns:

In jur de 100Euro. Depinde si cat de "dotata" esti

| corina_4927 explică:

Tarfa`i mata happy!