| BarBateLuL a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot lua un anti-virus foarte bun si gratis. Daca stiti lasati informatii despre el. Dau funda. Raspunsul cat mai repede.

8 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Recomand avast, nu uita sa-l inregistrezi si devine free pentru 12 luni
il gasesti la adresa http://download.rnt.ro/detalii.php?id=49

| XcritiX a răspuns:

Avastul este foarte bun este si gratuit happy cauta pe google download avast si il gasesti acolo bafta!

| BarBateLuL explică (pentru XcritiX):

Tu ce anti-virus ai?

| XcritiX a răspuns:

Eu am avast

| Linilerei a răspuns:

Filehippo.com
Mergi la secțiunea de Anti-Malware

| Marius47 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/uk/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx aici gasesti ori ce antivirus pentru windows Vista XP 7 si 8 iti garantez ca imi vei da funda ca sunt vreo 10-15 antivirusuri la fiecare windows;) deci hai mai repede cu funda:X

| Marius47 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/uk/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx ia sunt o gramada de antivirusuri pentru windows vista xp 7 si 8