| anonim_4396 a întrebat:

Bună, nu vreau să râdeți de mine la întrebarea aceasta dar... îmi e frică și mă macină de ceva timp.

Eu am 17 ani și încă sunt virgină, nu am avut niciodată un contact sexual cu nimeni. Dar acum sunt cu cineva, și chiar îmi doresc ca el să fie primul din viața mea. Am 2 ani de când mă masturbez și știu că o să fie patetic ce zic, dar o făceam cu o telecomandă. Mda... puteți râde :/.
Pune telecomana între picioare si pur și simplu apăsam în jos spre anus sau *himen*... într-o seară, cam acum 2 săptămâni pur și simplu mă gândeam cum o să fie prima dată. și m-am excitat și udat destul de mult, și mi-au intrat două degete, deși mă cam durea puțin. era plăcere mai mult. dar nu foarte mult, doar varfurile degetelor. nu am băgat adânc pentru că himenul e unicul lucru care mi.a rămas să demontrez că sunt neatinsă.
Întrebările mele sunt și rog seriozitate și să răspundeți pe rând :
1. Ce simți când atingi himenul? Adică am atins odată ceva inauntru cu un singur deget si zici că erau niste biluțe de carne. si nu puteam trece mai departe de acele biluțe și erau foarte foarte multe.
2. Dacă mi-au încăput 2 degetele în momentul acela înseamnă că mi s.a rupt himenul?.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu, nu prea am umblat cu degetul, dar pot sa iti spun esti neatinsa(tu ai spus ca himenul e singurul lucru care ti-a ramas pentru a demonstra)...
nu conteaza daca s-a rupt sau nu, nu ai facut-o cu nimeni, tot neexperimentata esti

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Himenul este o membrana elastica si nu niste "bilute". Vad ca ai internet! De ce nu pui mana sa citesti? Macar organele proprii sa le cunosti! Si daca ai facut-o cu telecomanda nu cred ca mai ai himen-ul asa ca s-a dus prima relatie adevarata. O sa ai prima dragoste cu o telecomanda si o sa nasti un televizor. laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Masturbare cu o telecomanda? Ciudat! Gandeste-te ca telecomanda este atinsa de membri familei care au microbi pe mana care ajung in vaginul tau.Si ai niste infectii de toata frumusetea...
Cea ce numesti tu,, bilute'' se numeste de fapt himen. Ceva, ceva stii tu, dar trebuie mai mult, mai ales ca esti fata.Informeza-te mai mult!
N-as crede ca te-ai dezvriginat.
Daca e musai sa te masturbezi folosete manuta, dar numai dupa ce te-ai spalat.

| Dee68 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

nu o faceam niciodata de**racata
Ci peste haine.

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca ai himen elastic, si de-asta nu ai sangerat. Totusi, mi se pare foarte ciudat... Cum sa te masturbezi cu telecomanda?! Cine stie cu ce infectii te-ai pricopsit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

What the hell?!? Scuza-ma dar nu ma pot abtine sa nu rad. Cum cu telecomanda? Iti puteai stimula clitorisul sau daca tot vroiai sa introduci ceva puteai incerca ceva cu o forma mai rotunda. Hmmm. ciudat.

| DarthRevan a răspuns:

E bine sa fi virgina, lasa dracu sexul, nu suntem animale, avem cap sa judecam nu? sa vedem ce e bines si nu, cunosc un barbat are 23 de ani si inca e virgin mare branza e bine sa fi virgin, pentru ca nu te culci cu oricine, asta iti zic culcate cu unul care te iubeste nu cu o carpa pentru placere.

| Florinx123 a răspuns:

Din pacate, nu-ti pot raspunde la prima intrebare din motive. evidente.
Cand ti se va rupe himenul poti fi sigura ca o sa ai parte si de ceva sange. Nu este foarte igienic sa-ti bagi telecomanda in anumite locuri, alternative ai destule.

| Dee68 a răspuns:

Multumesc de seriozotate. Da, desigur ca si ultimul. Imi e frica sa nu fi pierdut "himenul" pentru ca probabil el nu m-ar mai crede ca sunt. De asta imi este frica. Dar pana la urma cand o faci cu o virgina se vede ca n-are experienta.

| Amanda29 a răspuns:

Nu cred ca poti doar sa-l atingi, adica atunci cand o faci se rupe iar senzatia este de durere la inceput dar daca hormonii sexuali au fost bine pusi la incercare dupa durere apare placerea, si de ce ai vrea sa-ti pierzi virginitatea, cu ce te ajuta?

| Florinx123 a răspuns (pentru Amanda29):

Probabil este mai mult curioasa, tu nu esti / ai fost niciodata?

| MissDidi a răspuns:

Normal n.ar trebui sa intre decat varful de la aratator. Il simti ca un elastic care se ia pe deget. Bilutele alea care le simteai era pereele superior al vaginului. Himenul trebuie sa fie pana in ele. Impinge din jur imprejurul click. ului cu degetul. Himenul mai iese si in afara, apoi baga incet degetul. Daca mai exista, se va lua pe el.

| Dee68 a răspuns (pentru MissDidi):

Simt ca e ceva lipicios care se ia pe degetele mele.
Asta e?