| daianageo a întrebat:

Buna ...Numele meu este Georgiana si as vrea sa stiu ce parere aveti despre urmatoarea mea problema.Sunt cu un baiat de 22de ani pe nume Adrian. Avem o relatie serioasa bazata oarecum pe incredere dar eu simt ca el ma inseala, desi el spune ca nu e adevarat si ca ma iubeste foarte mult. Ce ar trebui sa fac? Vizavi de asta mai mereu noi ne certam din simplul fapt ca eu il mai necajesc si ii spun ca nu il cred ca ma iubeste. el se supara, ne certam, ne ciondanim etc etc. Chiar nu stiu ce sa mai fac ca relatia noastra sa fie mai calma si fara atatea certuri, pentru intrebari referitoare la aceasta problema va astept cu drag, si va rog sa ma ajutati.Georgiana(14). pup

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Pai intai trebuie sa stii clar daca el te inseala sau nu, daca tu asa crezi trebuie sa fie ceva motive acolo, stii cum se zice "nu iasa fum fara foc", el are reactia asta cand ii atragi atentia fie pentru ca nu se simte cu musca pe caciula si e deranjant sa fii acuzat pe nedrept sau chiar se simte baiatul ca a gresit si incearca sa se eschiveze.afla care e adevarul sa stii ce e de facut, nu sa traiesti in incertitudine mereu!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

VEzi si tu cum faci sa vb cu el si sa incerci sa rezolvi situatia.

| Seniorithabebi a răspuns:

TU : 14 ani. EL : 22 ani laughing logic ca te inseala laughing el te tine doar pentru alte chestii poate ca ai bani, poate pentru forme...

| s.m. a răspuns:

Pffffffff, te inseala, l-am vazut eu, pe cuvant...hee hee daca e nevoie sa spun asta ca sa il lasi :-)) :-p

| bebitica a răspuns:

Din pacate, sunt sanse mari sa te insele sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 14 ani? si el 22?
daca asa este nu-i o relatie foarte buna si e ceva normal ca te inseala doar esti mica pentru el. probabil el si-o trage in fiecare noapte cu oricine apucalaughingwinkingwinkingel te minte tot timpulwinkingsi te insalawinking

| povesti a răspuns:

Pai uneori asas chestile astea si eu cu fostul la fel ma certam din chestii de genu si aveam dubii si a fost adv ca ma insela cred ca nu-i pentru tine el se gandeste numai la sex ce u nu-i poti oferi mereu sau deloc si normal casi cauta bafta