| Pyskiss a întrebat:

o_0 Deci x_X... Sa incepem:Am fost impreuna cu o fata 3 luni. Ea are 14 ani iar eu 16.Relatia mergea normal, mai ne certam pic din cauza ca eram gelos mai bine zis,, idiot" ca nu mi-am putut deschide ochii sa vad ca e o fata sincera.De fapt aveam certuri din cauza ca ea dorea binele tuturor. nu numai binele ci si sa le faca pe plac.adica sa nu`i supere pe altii dar nici pe mine.Nu inteleg de ce doreste sa fie asastraight face. Zice ca nu`i place cand e suparat/a cineva pe ea.In fine am inteles`o cat de cathappy. Acum 2 saptamana. mi-a zis ca vrea o pauza.,, Crede ca e prea mica pentru relatii, ii penticostalawinking si zice ca nu ii bine sa fie cu baieti de la varsta asta. sa se sarute tina de mana etc.Am inteles`o si am lasat`o.Stiu vorba aia.:,, Daca iubesti lasi, daca te iubeste se va intoarce!" bun de intors nu se va intoarce prea curandstraight face din cauza religiei.Acum 2 zile pe mass am vorbit cu ea cu,, video call". Si era ora 10:15. era pe inv. si eu si ea. La care un prieten de`al meu o suna pe ea. si face. da ce faci la ora asta pe mass.Cand am auzit am tot inchis si am inceput cearta cu ea desi nu sunt cu ea.Am inceput sa ii spun. ca ce o suna ala, si ca cei pasa la el ce faci tu etc. Cand s-a despartit acum 14 zile de mine ea mi-a promis ca ma astepata cas singurul baiat care ii place etc. si sa o astept si eu. Dupa ce mam cerat cu ea am iesit de pe mass infuriat. si m-am pus la somn. Ea in timpul acela a vorbit cu prietena ei la telefon. Ea plangand ii spunea tot ce s-a intamplat.Are 2 telefoane fixe in casa. si toates conectate intre ele. poti vorbi cu unul si cu celalalt asculti ce vorbeste persoana din casa si ailalta.adica poti sa auzi cu un tel ce se vorbeste pe alalat. si mama ei a luat alalalt tel si a ascultat tot. si a auzit ca plange. a chemato jos in bucatarie. si a intrebat-o de ce plange. ia explicat. maicasa mno fiind mai glumeata de felul ei a inceput sa faca misto de ea razand si o mai incuraja. Spunandu`i ca nare rost sa planga si chestii.Mama ei vrea sa vorbesca ceva cu mine. m-a chemat la ea acasa. sa stau de vb si cu ea si cu fosta. Ce credeti ca vrea. nu e vorba de ce o plans sau alte chestii.Nu mi-a vrut spune pe mass despre ce o sa discutam vorba ei a fost,, SECRET DE STAT"Merita sa o astept. mama ei ne lasa impreuna. dar zice ca e un pacat. mai bine cand are ea 16-17 ani. Funda. Scuzati exprimarea. sau scrisul, sau orice, nu`s prea expert in astea.

3 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Ca orice mama, o sa te intrebe daca o iubesti, de ce o faci sa sufere, de ce nu o crezi cand iti zice adevarul etc si are dreptate mai lasa-i ptin timp ea e prea mica inca macar 1 an 2 daca o iubesti o vei astepta si poate va incerca sa clarifice situatia dintre voi, sa va impace in cel mai fericit caz

| SexyAnon a răspuns:

Poate mess * :-s.
E grea rau gramatica, este?batting eyelashes

| GElenn a răspuns:

Draguts.da` chiar sunteti mici straight face, cel putin ea.mai bine lasati deoparte sentimentele si distrativa.ca dupa o sa va para rau.si oa sa gasiti alti parteneri.sunt sigura!