| cata111222 a întrebat:

O fata ma ia de mana, ma ia in brate, imi zambeste mai mereu cand ma vede, se mai muta langa mine in banca. Stiu ca ma place dupa comportamentul ei, dar nu stiu cum sa ii spun ca si mie imi place de ea ajutor.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Simplu. O surprinzi cu un trandafir, si ii spui ca o placi. Sau intr-o pauza, te duci catre ea, o apuci de mana, o intorci cu fata la tine, si ori o saruti ori ii spui. Ori lasa-i un biletel. Ar fi si dragut si romantic. Bafta.

| cata111222 explică (pentru Florenta16):

O sa mai astept putin "acel moment " si o sa folosesc indrumarile tale mersi mult

| Florenta16 a răspuns (pentru cata111222):

Cu placere. Te mai astept daca mai ai vreo nelamurire.

5 răspunsuri:
| CooSsMmiNn a răspuns:

Fetelor le plac cuvintele. Mai bine ii spui in fata. Fii direct. Daca nu ii spui va crede ca nu o placi si se va duce la altcineva ( vei regreta ). Spune-i ce simti. BAFTA! happy

| gabiunder a răspuns:

Pai acorda-i mai multa atentie, arata-i ca o placi, bag-o in seama, cand te ia in brate fa si tu la fel cu ea...si nu sta prea mult pe ganduri... fetele nu asteapta o vesnicie dupa tinewinking daca o placi.ce mai astepti? bafta! big grin

| qpAbi a răspuns:

Pai cand te ia in brate, ia-o si tu; cand iti zambeste, zambeste-i si tu! Singura va intelege ca o placi. Nu are nevoie momentan de cuvinte ci de fapte.Prin aceste gesturi isi va da seama ca sentimentele ii sunt impartasite ^^ Raspunde-i cu aceeasi moneda cam asa ceva. Cand te ia in brate atunci sarut-o smug sigur nu se va supara ba din contra :3. Succes happy