| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,o sa dau niște detalii mai intime, simt nevoia sa o fac.Atunci când am petrecut acele seri cu el, de abia se atingea de mine,săruturi,atingeri, mi-a promis ca el va fi primul băiat pentru mine însă nu a mai fost așa.A fost vina mea? Faptul ca nu a simtit nimic in acele seri? I-am provocat dezgust? Dau funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate era prea emoționat?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa simta mai fata, odata ce el este indragostit de alta?
Chiar tu ne-ai spus ca ti-a marturisit ca are iubita, in topicul pe care l-ai postat acum 2 zile.

"in 25 Noiembrie | Andreeaioan115 a întrebat:
Buna, acum 3 săptămâni mi-a mărturisit faptul ca are deja prietena și sa îmi găsesc pe altcineva".

Pentru ce mai despici acum firul in patru, odata ce nu a fost nici o relatie, nu au fost sentimente din partea lui si nici nu exista un posibil viitor intre voi?
Move on!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Violleta2022):

Ah nu, este ceva clasic, ar trebui sa te uiti si la celelalte intrebari big grin

In acest caz se raspunde in felul urmator:

Mai draga andreeaioan115, totul o sa fie bine. Iar la urmatoarea intrebare si la urmatoarea si la urmatoarea, legata de acest subiect, tot la fel o sa raspundem.
O seara frumoasa sa ai! (Iar aici adaugi ceva semnatura personala) ^_^

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vina ta a fost și este și acum că te iei după promisiuni, adică după vorbe.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Haoleu, tot nu te-ai linistit? De fapt nah, e usor de zis de noi astia mai in varsta, nu e ca si cum nu am avea si noi piticii nostri. Lasa draga sa mai treaca timpul. P.S... si vezi ca ai vreo doua mesaje private la care nu ai raspuns. No rush, just sayin'.

| Andreeush a răspuns:

La ce te aștepți când el are pe altcineva?

| Radandam a răspuns:

Bună! În primul rand câți ani ai? Pana sa faci acest pas ați avut și momente intime, gen l-ai atins pe el jos, sau el pe tine? Pentru ca este important mai întâi sa va cunoașteți corpurile, sa ii vezi instrumentul, sa nu intri în panica în acel moment când încearcă sa te penetreze. Referitor la întrebare, poate are probleme pe care ți le ascunde. Poate vorbește cu alta, sau poate chiar nu a avut o dispoziție în acel moment. Poate este suparat pe tine și nu vrea sa iti zică sa te lase pe tine sa iti Dai seama.