| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,acel băiat mi-a recunoscut ca este cu o alta fata și el dorește o familie cu ea, sunt distrusă psihic. Mi-a mărturisit faptul ca i-am fost ca o surioara, după ce am petrecut 2 seri, săruturi. Oare a simtit vreodată ceva pentru mine? (Dau funda )

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Dacă s-a despărțit atât de repede de tine înseamnă că a fost doar o pasiune de moment.
Mai bine că s-a terminat acum, gândește cât de mult sufereai dacă te implicai luni sau ani de zile într-o relație cu el și apoi să îți dea papucii.
O să găsești pe cineva mult mai bun, se vede clar că e imatur și nu știu ce ar găsi o fată atrăgător la așa ceva.

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oare a simtit vreodată ceva pentru mine?
Mai are importanță acum?
Ți-a răspuns el, ca o surioară.

| Drimmero a răspuns:

Omul are apucaturi de incest daca se saruta si se tufe cu 'sor-sa'.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dai funda daca zicem ca a simtit ceva pentru tine sau nu?

Da, a simtit. Ia, ce o sa faci acum? thinking

Ti-am mai zis de atatea ori... de ce te tot mai gandesti la el, trezeste-te. S-a dus. Probabil o sa faca si cu acea fata la fel. Ce familie? Cati ani are? Era copil, nu il baga in seama. Cand o sa dai de persoana potrivita o sa vezi ca o sa te faca sa te simti bine si o sa fii fea mai fericita. Tu fii doar pregatita si uita de acel baiat, altfel nu o sa iti gasesti linistea. E singura cale.

Seara frumoasa in continuare ^_^

| GabiDumitrescu a răspuns:

2 seri... o sa treaca, stai linistita. Timpul vindeca multe. De cele mai multe ori se intampla invers, dar nah... ai avut ghinion. Plinge un pic, stringe din dinti, mergi inainte.

| Catrice a răspuns:

Treci odată peste și gata, ce va tot consumați atât pentru nimic...chiar nu va înțeleg pe voi ăștia tineri.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis că te-a văzut doar ca pe o surioară e clar că nu a simțit nimic pentru tine.

| Andreeaioan115 explică (pentru Andreeush):

Dar ma săruta, ma atingea, era foarte insistent cu mine ((((((

| Andreeush a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Ok, și în acele momente ce fel de relație era între voi?

| Andreeaioan115 explică (pentru Andreeush):

Friends with benefits cred, avea fantezii cu mine, vorbeam pana la 3 dimineața, chiar crezi ca i am fost ca o surioara? (

| Andreeush a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Eu cred că s-a folosit de tine și atât, nu ai însemnat nimic pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vrut să te pompeze și îți dădea bye bye. Nu ai însemnat nimic pentru el decât o mica distracție

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Bă, ai simțit ceva pentru ea?
Nimic... nu răspunde nimeni sad

Probabil e la vârsta la care e o bombă umblătoare de hormoni sexuali androgeni și acționează irațional, instinctiv, chiar impulsiv.

Ce vrei să aflii de fapt?
Cu ce te ajută dacă știi ce și dacă a simțit?
De simțit a simțit, că altfel nu petrecea timp cu tine. Acum ce a simțit, unde și la ce intensitate, nu ai cum să aflii și probabil nici el nu îți poate spune, cu atât mai puțin noi, pe TPU.

| NoisyLight a răspuns:

Tu erai oricum distrusă psihic, că așa spuneai în postările tale anterioare.
Doar nu era să dorească o familie cu cineva care nu are toate țiglele pe casă.
Te-a folosit doar așa, ca amuzament.

| NarcisIfrim a răspuns:

Prea multe intrebari,la un raspuns clar si concis.
O sa te caute dar nu acum,pe viitor, cand va vedea ca nu ii mai merge cu alta, se va vindeca, si va pleca din nou.
Pentru ca tu din pacate Andreea ai fost doar o optiune, nimic mai mult.Surioara e cuvantul frumos spus la roata de rezerva.
Se va intoarce, nimic nu e sigur.Acum depinde de tine daca vrei sa fii o optiune pentru el sau o prioritate pentru un baiat care te vrea cu adevarat.
Tu alegi!

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Uita-l se mai intampla asa lucruri in viata dar trebui sa uiti de asa lucruri.Si probabil ca n-a simtit nimic pentru tine doar te-a folosit...