| lidia_8870 a întrebat:

Buna o sa ma intalnesc cu un baiat despre care nu stiu nimic, suntem din licee diferite dar ne-am vazut pe facebook si o sa ne faca o prietena cunostinta. Ce parere aveti, unde ar trebui sa ne intalnim si despre ce sa vorbim fara sa par insistenta? Funda:X

Răspuns Câştigător
| ankis a răspuns:

Intalniti-va intr-un loc public cu multa lume...chiar daca va face o prietena cunostinta nu poti avea incredere oarba intr-o persoana necunoscuta.cat despre discutii: incearca discutii clasice despre filme, muzica, sport etc si evita intrebarile despre prietena lui sau fosta prietena si de ce s-au despartit chestii de genul happy succes