| Ioannnaaaaa a întrebat:

Buna!
Am vorbit cu un baiat pe facebook foarte mult timp, ne intelegem de minune...dar nu ne-am vazut niciodata...el este la aceeasi scoala cu mine si e cu 2 ani mai mare.
El a propus ca daca vreau sa-l cunosc mai bine sa ne intalnim undeva, la orice ora (m`a lasat pe mine sa aleg)
Si acum nu stiu ce sa fac sa ma intalnesc cu el sau nu? sau poate sa mai chem si o prietena cu mine?
Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Eu zic sa mai chemi o prietena cu tine sau te poti intalni in toamna la scoala cu el daca nu e mare graba.
Nu prea m-as duce singura ca poate fi oricine!

| SarosBogdan a răspuns:

Ar fi ok daca ai lua o prietena cu tine, ca doar e prima data cand al vezi in realitate, dupa te poti duce si singura. Nu are ce sa al deranjeze/afecteze daca te duci cu o prietena, parerea mea. Succes oricum ai face!winking

| MădălinaDinu a răspuns:

Intalneste-te cu el, doar voi doi singuri, va puteti cunoaste mult mai bine happy In plus daca aduci o prietea cu tine cel mai probabil il va deranja.

| bianca123009 a răspuns:

E zic ca te duci singura fiindca daca iei o pritena cu tine sigur nu o sa-l incante.Bafta!

| dienutzanikolle a răspuns:

Buna! Nu cred ca ti-ar face bine sa il intalnesti, cred ca stii cum sunt baietii din ziua de azi.