| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti cand o fata de 13 ani ii place de un baiat de 17 ani ( cei doi nu au facut cunostinta). credeti ca e prea mare acel baiat? adica fata este la scoala si baiatul in curand implineste 18 ani.(e vorba de o prietena de-a mea) Ar trebui sa faca un pas si sa faca cunostinta?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

5 ani e o diferenta, mai ales ca ea e micuta.De obicei astia mai mari se uita la cele mici numai ca sa le pacaleasca sa faca sex...ca ele cedeaza muult mai usor!
Eu zic sa stea in bancuta ei si sa mai astepte vreo 3 ani pana sa isi faca un prieten!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Baiatu e cam mare.happy
Acum nu stiu incearca sa vorbesti cu el dar nu iti garantez ca va fi ceva intre voi.Deoarece este o diferenta maricica.
Bafta

| BabyLove_7970 a răspuns:

Eu cred ca la varsta asta conteaza foarte mult diferenta de varsta dintre cei doi. Mai tarziu poate nu mai conteaza asa mult, dar la varsta asta da...