| Fitzedive a întrebat:

Buna,oare gresesc daca fac sex cu prietenul de fiecare data cand ne vedem? noi ne vedem o data in saptamana de foarte putine ori ne vedem de 2 sau 3 ori pe saptamana, dar de fiecare data cand ne vedem facem sex.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Gresit este doar sa faci in mod iresponsabil. Daca nu poti sa-ti asumi consecintele - orice consecinte ar aduce sexul - atunci mai bine te abtii.
Altfel, cat de des si cat de mult, recomandarea medicului. Pune si pentru "la iarna". Vezi ca prietenul tau o sa aiba examene, sau tu, si atunci o sa duci dorul la zilele astea.

| Zenithf a răspuns:

Uff, ii ala de 28 de ani, dar daca nu o sa aiba examene, alte probleme tot se poate sa aiba.
Ii bine sa faci, doar grija sa nu te foloseasca si sa te arunce cand s-o saturat. Sper ca nu-i cazul, ai zis ca esti 100% sigura ca fosta la inselat pe el si nu invers.
Se poate si ca el sa fie mai precaut acum cand ii vorba de o relatie, ca s-a "fript" odata si nu mai vrea asta a doua oara. Va urez numai bine.

| AlinPlaya a răspuns:

Pai acum e vremea sexului. Daca nu acum cand o sa faci? La 60 de ani? dai inainte cu tupeu big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

O viaţă ( activitate ) sexuală "normală" constă în 2-3 acte sexuale/săptămână - deci, voi vă ÎNCADRAŢI în această "categorie"!

În concluzie, NU greşeşti dacă faceţi sex de 2-3 ori pe săptămână ( când vă întâlniţi ).

| neutrino a răspuns:

Nu gresesti, daca pentru tine sexul este un mod de a trai.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e nimic ingrijorator.Numai ca e bine sa va protejati atata timp cat nu sunteti pregatiti pentru copii.Fiti fericiti.

| Maya2014 a răspuns:

Daca asa simtiti, care ar fi problema? Serios acum, asta tine de intimitatea voastra, nu trebuie sa stie tot poporul de cate ori o faceti rolling eyes

| voineavlad a răspuns:

Poate nu ar trebui sa faceti asta de fiecare data pentru ca asa, in timp va disparea pasiunea dintre voi.Incearca,poate sa faceti sex o data la doua intalniri sau ceva de genu.
Dar na, sunt baiat, asa ca din solidaritate spun si ca ar trebui sa faceti sex mult maides.Acum totul depinde de tine. Sfatul meu sincer este sa faci exact asa cum simti. Daca faci astfel nu o sa ai niciodata mustrari de constiinta!

| Deeniisaa a răspuns:

Din cate stiu, e bine sa faci sex, dar totusi. aveti o viata inainte. daca faceti prea des o sa dispara absolut tot ce este intre voi.happy. parerea mea.

| ValentinMarius21 a răspuns:

Si ce'i rau in asta? happy

| Adi69 a răspuns:

Sexul este foarte bun in relatii dar nu exagerati eu zic ca nu gresesti deloc dar vezi si alte raspunsuri baftahappy

| mongolarix a răspuns:

Bineinteles ca gresesti, fa o data pe an!