| elizuca001 a întrebat:

tocmai m-am despartit de prietenul meu, aveam 1 luna impreuna, mi-a spus ca s-a saturat sa ne vedem o data pe saptamana, oare eu sunt de vina? merita sa ii zic sa ne mai impacam? si ca o sa ma schimb?

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappypoate ca ai si tu o mica parte de vina pentru ca vedeati destul de rar. Poate el ar fi vrut sa te vada mai des, sa stea mai mult timp cu tine, sa fie langa tine.Pai daca tii la el si el la tine, parerea mea ar fi sa vorbesti cu el si sa ii spui ca ai vrea sa va impacati si sa ii spui ca totul va fi mai bine decat era si inainte.
Bafta si sper sa va impacatihappy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

E vina ta,asta nu e o relatie,el daca te place e logic sa vrea sa te vada mai mult,nu doar o data pe saptamana. Pune-te in locul lui,tie ti-ar fi foarte dor de el,si el vrea sa va vedeti doar o data pe saptamana,cum ar fi? Vorbeste cu el, promite-i ca te vei schimba, ca va ve-ti vedea mai des.

| TM6524 a răspuns:

Poate a renuntat cam devreme baiatul. Eu zic sa incerci sa stai mai mult cu el si poate se va schimba cv...

| DoamnaGărgă a răspuns:

Nu, nu merita sa va impacati, frate, daca te iubeste, ar da orice sa va vedeti chiar si o data pe saptamana. nu cred ca esti tu de vine, dar la viitoarea relatie incearca sa ii acorzi mai multa atentie prietenului... sper ca te.am ajutat, pupici :*

| AspirinaVesela a răspuns:

Ai putea sa incerci sa va impacati dar asta dupa ce te hotarasti daca chiar te merita. intr-o luna nu ajungi sa cunosti o persoana nici chiar intr-o viata dar daca este de incredere si chiar tine la tine si iti demonstreaza asta cred ca ar merita o a doua sansa nu trebuie sa te schimbi neaparat ci cred ca ar trebui sai acorzi mai multa atentie si afectiune