| AlexandraIleana a întrebat:

Ofer fundita.Am o problema..De ce inca il mai plac? De ce cand ii aud numele...mi se face 'pielea de gaina' sau cand imi amintesc tot ce am facut cu el. A trecut cateva luni bune de cand ne-am despartit..Nu am fost foarte mult timp impreuna..Relatiile mele au tinut maxim o luna. Si dintre toti fostii de el mi cel mai dor. Pot sa zic ca a fost cea mai tare relatie pana la un momendat..Si nu..nu am facut-o cu el si de asta nu inteleg de ce inca mai tin la el.Cand il mai vad inca mai simt fluturasi sad..Si chiar nu mai inteleg.

Ne-am mai vazut de cateva ori la ceva petreceri si ne mai sarutam dar dupa aia nu mai vorbeam deloc. Nu mai era ca si inainte ..am avut cateva certuri si asa ne-am indepartat. Problema ii ca nu mai inteleg ceva..acum cateva zile ne-am vazut din nou si am zis ca nu ma mai bag in seama cu el ( cu greu m-am abtinut) si el se tot uita in continu la mine si s-a vazut pe el ca i-a fost putin ciuda. ca nu am mai mers la el sa vorbim ca eu mereu mai incercam sa ne impacam.

Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| sakura1234 a răspuns:

Nu este atat de usor sa.l uiti probabil ca il iubesti sau pur si simplu este un capriciu de al tau ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el si sa va dati seama amandoi ce nu merge si daca chiar vrei sa il uiti iti va lua mult timp tot ce conteaza este sa ai prietenii langa tine dar totusi incercati sa discutati despre ce se intampla intre voi ai grija de tine te pup

| Nick9401 a răspuns:

Inca il mai iubesti..deci el e barbat daca v-a dori s-a fiti impreuna cu siguranta te v-a cauta si v-a incerca s-a fiti inapoi impreuna...Ca s-a dispara aceste senzatii, trebuie s-al eviti cat de mult e posibil, s-a esi cu alti baieti, nu te mai gindi la el, cautati o ocupatie, sterge tot ce iti aduce aminte de el( poze, de pe site-urile de socializare, etc.)