| Anonimul699 a întrebat:

Salut TPU,deci,am fost cu o fata recent si da, am avut multe probleme f multe in 11 zile de relatie,relatie cred,in fine,problema a fost deja de prima data cand ne-am vazut,a si vrut sa plece si deja mi-am dat seama ca suntem INCOMPATIBILI zis,din august pana in Noiembrie am avut foarte multe certuri,asa ca, pe 25.11. 2017 am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine,a raspuns afirmativ, a 2-a zi ne-am vazut am avut primul sarut,prima betie impreuna etc etc etc asa in fiecare zi,intre timp certuri aiurea,dar ne impacam,pana cand,am vrut sa ne facem relatie publica,a zis nu ca blablabla,m-am ingrijorat ca ma inseala,apoi vorbea foarte mult despre fostii ei etc,se supara foarte repede,ex daca ne certam si zicea noapte buna,ii raspundeam la fel,zicea ceva gen,asa faci? Si imi zicea ca-i bipolara,etc, si am cam stricat 400 de lei cu ea in 11 zile + o amenda de 50 de lei pe tramvai..era suparata inca pe mine ca i-am platit amenda, in fine si a venit ziua a 10-a,m-a lasat ca a certat-o mama ei din cauza scolii,ne-am vazut mi-a dat papucii,ea suferea dupa fostul si i-am zis ce a zis fosstul despre ea,un scandal mare a izbucnit pana dimineata cand a zis sa ne impacam,a spus tuturor cu cine e impreuna,era foarte fericita, s-a imbatat si am mers la ea (...) merg acasa ne-am despartit iar..de data asta de tot siii...recent am iesit, ne-am facut poze si am zis sa ma joc putin am fugit 100 de m in fata ei si cand a ajuns s-a uitat la mine si a zis ca pleaca acasa.Am stat in ploaie singur in oras suparat, ne-am certat acasa si am luat block si nu mai tinem legatura.a spus ca nu vrea relatii doar dupa examen dar ea acum e in oras cu baieti :

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Deci, ma doare capu' laughing)))
1. Scrii incredibil de agramat si lipsit de orice coerenta sau logica
2. In 11 zile? 11 ZILE? Atat a durat "relatia" voatrsa, timp in care v-ati despartit de 4 ori? laughing))
3. Las-o in plata Domnului si cauta-ti una care nu amesteca antipsihoticele cu alcoolul.

| Anonimul699 explică (pentru sofisis):

Amm scriam pe un Nokia Lumia 550..nu e vina mea, si in plus scriam repede

| HazelEyes77 a răspuns:

Asta nu e relatie ...nici vorba. Se joaca cu tine si cred ca e obisnuita da invarta baietii pe degete pana i duce la disperare si fac tot ce vrea ea. Nu te mai gandi la ea stai linistit sunt destule fete pe lumea asta. Si unele chiar sunt serioase si stiu sa aprecieze partenerul.

| ShamelessQboy a răspuns:

Fata este de aventura, nu de relatie!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da-o dracu de pustoaica proasta. Tinere. Sunt multe *** pe lumea asta. Nu are rost sa strici timpul si bani pe curul uneia care nu stie ce vrea. Sa te fereasca dumnezeu de nebune de genul asta. Da-o incolo cu fostii ei cu toti. Iti zic sa nu mai fi suparat. Mai bine imbata-te de fericire ca ai scapat de ea. Bafta

| Lichan1 a răspuns:

Și cărei întrebarea wtf

| Anonimul699 explică (pentru Lichan1):

Era mai jos, doar ca nu a incaput tot textul, intrebarea era cum o scot din cap ca imi e dor de ea intr-un fel da si in altul nu