| anonim_4396 a întrebat:

happy Chiar nu mai stiu ce sa fac sad Am fost impreuna cu un baiat acum cateva luni si dupa ce ne-am despartit tot m-a cautat si eu imi bateam putin joc si nu tare il bagam in seama (inca il mai placeam da ceva ma oprea sa fiu cu el si imi placea ca ma tot cauta)..pana la un momendat

Dupa ce nu ma mai cautat abia atunci mi-am dat seama ce am pierdut si am incercat eu sa ne impacam si nimic.

Dupa nu l-am mai vazut ceva vreme buna si am inceput sa uit putin.Pana l-am revazut si m-am simtit super nasol si am incercat sa vorbesc cu el si nu tare a vrut sa vorbim si mi-am dat seama ca lui ii place sa il tot caut si cand l-am vazut tot mergea pe langa fete..mai venea langa mine se mai uita la mine si dupa am vazut ca chiar nu se mai poate..si am zis sa nu mai vorbesc cu el niciodata.

Iarasi nu l-am vazut ceva vreme pana aseara la o petrecere si cand l-am vazut m-am simtit iarasi nasol si nu l-am mai bagat in seama si se mai uita la mine din cand in cand pana la un momendat cand a venit la mine si a inceput sa vorbeasca cu mine si eu cum il plac enorm chiar nu am putut sa nu mai vorbesc cu el si am inceput sa ne sarutam, ne tot imbratisam se uita foarte mult la minee si imi tot ziceam ca nu i ok ce fac ca m-am lasat la el ca si cum m-ar putea avea cand ar avea el chef.Si nu il mai tare bagam in seama si el tot venea la mine si chiar nu am putut sa nu vorbesc cu el.

Si acum problema ii ca nu stiu daca o sa mai vorbeasca cu mine..chiar nu stiu daca ma mai place sau nu.La inceput era totul perfect..nu am fost mult timp impreuna am fost o luna si ceva si chiar nu inteleg ce ma atrage asa mult la el incat nu il pot uita asa usor.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunteti intr-un contratimp perfect, cand te vrea el nu-l vrei tu si cand il vrei tu nu te vrea el.
Cu rezultataul sa va chinuiti unul pe altul destul timp inca.
Aveti doua lucruri in exces, prea mult orgoliu si prea multa chimie, renuntati la unul si veti gasi o solutie.

| OmuCuBasca a răspuns (pentru greece12):

Apropos contratimp... Cand mai treci pe la Magnolia Mall? Nu de alta, dar Uzo a fost atat de buuuun.winking

| greece12 a răspuns (pentru OmuCuBasca):

Acum de ce esti cusurgiu? Si cafeaua lor e buuuuna!
happy

| OmuCuBasca a răspuns (pentru greece12):

Mno, este, ai dreptate. happy Numa' ca nu mai vreau sa ma intalnesti iar in salopeta.winking

| greece12 a răspuns (pentru OmuCuBasca):

Mie imi plac oamenii muncitori.
happy

| JoshuaNNN a răspuns:

Parerea mea e ca el stie ca tu il placi acum si incearca sa profite la maxim de asta. Vrea sa se razbune pe tine, pentru ca si tu "ti-ai batut putin joc" atunci cand el te-a cautat sa va impacati; daca te-ar mai fi iubit, atunci actiona altfel, incearca sa faca cumva sa fiti iar impreuna.

| shadow72 a răspuns:

Cati ani ai?

| neutrino a răspuns:

Amandurora va place sa va jucati de-a prinselea, iar tu, cel putin in felul cum te exprimi, esti confuza rau. Nu ar fi rau deloc daca ai reusi sa-ti faci ordine in modul de a gandi si in cel de a te exprima. Pana atunci, cel putin atata timp cat niciunul dintre voi nu sunteli legati in alta relatie, va puteti juca si pupa in continuare.